facebook twitter instagram
    SPOR OKULLARI    Tanıtım
Tanıtım
 
 
 

TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü, dopdolu eğitim programıyla kursiyerlerine yazın, tatili zevkli hale getirirken, kışın ise hafta sonlarında verilen eğitimle sporcu adaylarının eğitim gördüğü branşlarda yeteneklerini geliştirmesini sağlıyor.

TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü, 62 yıllık deneyimini yansıttığı spor okullarıyla, spor alışkanlığı olmayan çocukları sporla tanıştırırken, çeşitli branşlara da altyapısını güçlendiriyor. Geleceğe ışık tutan sporcularını, küçük yaşta spor okullarında seçerek başarılarına başarı katan kulüp, düzenlediği sporsal ve kültürel faaliyetlerle saygılı, paylaşımcı, cesur, atak ve neşeli birer “Atatürk Genci” olarak yetişmelerini sağlıyor.

KIŞ OKULLARI

Yıllara dayanan tecrübemizle kursiyerlerimize spor eğitimi veren kulübümüz, uzman eğitmen kadrosuyla İncek’de bulunan tesislerde basketbol, yüzme, voleybol, tenis,cimnastik, futbol ve dans, branşlarında geleceğin sportif gençlerini yetiştiriyoruz.  

Spor okullarımızdaki en büyük amaç, gruplarımıza katılan öğrencilerin sportif ve sosyal becerilerini geliştirerek geleceğe hazırlamanın yanı sıra yetenekli ve atletik kursiyerleri tespit ederek takımlarımıza alt yapı sağlamaktır. Spor okullarımızda 5-14 yaş gurubundaki çocuklara yönelik eğitim veriliyor. Sporcu adaylarının yaşları, gelişme düzeyleri, beceri ve tecrübeleri göz önüne alınarak gruplar oluşturuluyor.

YAZ OKULLARI

Okulların kapanmasıyla yaz spor okullarına start veren kulübümüz, uzman eğitmen kadrosuyla 6-11 yaş arasındaki tüm çocuklara kapılarını açıyor. Kamptaki eğitimlerine başlayan öğrenciler, basketbol, voleybol, tenis, mini futbol, masa tenisi, satranç,cimnastik, resim, video gösterileri ve eğlenceli aktivelerle dolu dolu birgün yaşıyor. 2 ve 3’er haftalık dönemlerde hafta için hergün 09:00 – 16:00 saatleri arasında TED Ankara Koleji İncek Kampüsü Spor ve Sanat Merkezi binasında eğitim veriliyor.