facebook twitter instagram
    HABERLER    Haber Arşivi    2020    Bilgilendirme Formu

Bilgilendirme Formu

Sayın Velimiz, 

Altyapı da faaliyet gösterecek takımlarımız sporcularının , mevcut  salgın nedeni ile antrenmanlara katılıp katılmayacağını , ailelerimizin bu konudaki  görüşlerini  branşlar  özelinde tespit   etmemiz gerekmektedir.  Bu nedenle  www.kolejliler.com adresinden ulaşabileceğiniz bilgilendirme formunu 14.09.2020 Pazartesi günü  saat 21.00 kadar doldurmanızı rica ederiz.

Saygılarımızla
Ted Ankara Kolejliler Spor Kulübü

BİLGİLENDİRME FORMU :

ÖNEMLİ:

Bu bilgilendirme formu , sporcularımızın antrenmanlara katılıp katılamayacağını tespit ederek gerekli planlamaların yapılabilmesi amaçlı olup, antrenmanların başlayıp başlamaması ile ilgili nihai karar takımların çalışmalara katılabilecek sporcu sayıları belirlendikten  sonra değerlendirilecektir.
Açıklamalar :

  • Altyapı   antrenmanları    16.00 – 20.00 saatleri arasında kampüsümüzün açık hava spor imkanları kullanılarak   29 Ekim  2020 tarihine kadar gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.  Bu tarihten sonraki programlar ise covid salgını ile ilgili gelişmelere bağlı olarak planlanacaktır.
  • Okulların kapalı olduğu dönemde sporcularımız    online dersleri bittikten sonra  antrenmanların yapılacağı  Ted Ankara Kolejli Vakfı Okulları İncek Kampüsü’ne  kendi imkanları ile gelecek ve antrenman sonrası yine kendi imkanları ile döneceklerdir.  Covid Süresince servis  uygulaması olmayacaktır.
  • Antrenmanlar  öncesi ve sonrasında soyunma odaları kullanılmayacak, sadece Wc ler kullanıma açık olacaktır.
  • Antrenmanlar  hafta içi 2 , hafta sonu 1 gün olmak üzere planlanmaktadır. ( covid sürecinde yaş  gruplarına göre  haftalık antrenman sayısı değişiklik gösterebilir )
  • Çalışma programları , branş özelinde temasın en az olduğu  , belirli sayıda sporcu ile gerçekleştirilecek  şekilde planlanacaktır.
  • Covid ile ilgili bilgilendirme ve taahhütname formuna 
    http://www.kolejliler.com/pdf/Taahhutname.pdf
      adresinden ulaşabilirsiniz. Taahhütname formunun ıslak imzalı çıktısı ilk antrenmanda imzalanarak  takım yöneticisi ve antrenörüne teslim edilmelidir.
 
* Gerekli
 

SPORCUNUN

 
Ad - Soyad *
 
Branşı *
 
Doğum Yılı *
 
Kız - Erkek *
 

VELİNİN

 
Ad - Soyad *
 
Cep Tel *
 
Mail *
 

Velisi bulunduğum  kızım /oğlum, lisanslı sporcusu olduğu Ted Ankara Kolejliler Spor Kulübünün yapacağı  antrenmanlara:

a. Katılacaktır

b. Katılmayacaktır.

c. Sadece açık havada yapılacak çalışmalara katılacaktır.

(a, b, c şeklinde cevap verilmelidir.) *
 
Taahhütname
Kulübün yayınlamış olduğu covid 19 ile ilgili taahhütnameyi okudum, kabul ediyorum. *