facebook twitter instagram
Altyapı Takımlarımız Türkiye Şampiyonalarında
14.05.2018
 
ATLETİZM
Spor Toto U-16 Kulüpler Ligi (30 Haziran-01 Temmuz 2018/Eskişehir)
Takım olarak 9. tamamladığımız müsabakanın bireysel yarışlarında ise 800m ve 1500m'de birinci olduk
 
 
 
HENTBOL
Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası Final Müsabakaları (Afyonkarahisar)
18.06.2018   TED Ankara Kolejliler-İzmir Bşb. Bld. GSK         26-21
19.06.2018   Eskişehir Bşb.Bld.GSK-TED Ankara Kolejliler    22-27
20.06.2018   TED Ankara Kolejliler-Karabük GSK                  24-22
Çeyrek Final
21.06.2018   TED Ankara Kolejliler-Bolu Seben Spor            28-24
Yarı Final
22.06.2018  TED Ankara Kolejliler-Hatay Altınözü                 26-20
Final
23.06.2018   Bursa Nilüfer Bld.-TED Ankara Kolejliler           35-32
 
 
 
 
 
 

BASKETBOL

 

U15 Kız Basketbol Türkiye Şampiyonası (Çanakkale)

04.06.2018  Mersin Bşb.-TED Ankara Kolejliler                65-42
05.06.2018  TED Ankara Kolejliler-Çanakkale İçdaş SK    58-44
06.06.2018  TED Ankara Kolejliler-Beşiktaş                      40-62
 
                     
 

VOLEYBOL

Midi Erkek Voleybol Türkiye Şampiyonası (Konya)

H grubunda yer alan takımımızın rakipleri: Karacaören O.O., Çerkezköy İÖO, 1920 Maraş Bld.

23.05.2018  TED Ankara Kolejliler-Çerkezköy İÖO        3-0

24.05.2018  1920 Maraş Bld.-TED Ankara Kolejliler      Takımımız hükmen galip

25.05.2018  Karacaören O.O.-TED Ankara Kolejliler     3-0

27.05.2018  TED Ankara Kolejliler-Hatay                      3-0

  

BASKETBOL

 

U15 Türkiye Şampiyonası Finali (Muğla)

D grubunda yer alan takımımızın rakipleri: Balıkesir Basket, Muratpaşa Belediyesi, Tekirdağ Basketbol İhtisas

14.05.2018  Balıkesir Basket-TED Ankara Kolejliler                   64-67

15.05.2018  TED Ankara Kolejliler-Muratpaşa Belediyesi          89-77 

16.05.2018  Tekirdağ Basketbol İhtisas-TED Ankara Kolejliler  73-81

 

18.05.2018  TED Ankara Kolejliler-Tarsus Amerikan Koleji        93-76

19.05.2018  TED Ankara Kolejliler-Muratpaşa Belediyesi          83-59

20.05.2018  TED Ankara Kolejliler-Kocaeli Basket                     81-74

 

Takımımız U-15 A kategorisi Türkiye 2.'si olmuştur.

 

 

 

HENTBOL

Hentbol Yıldızlar Türkiye Şampiyonası Finali  (Giresun)

A Grubunda  yer alan takımımızın rakipleri: Bolu Seben Spor, İzmir Göztepe ,Elazığ Gençlik Spor Kulübü

14.05.2018  TED Ankara Kolejliler-Bolu Seben SK                            25-24

15.05.2018  İzmir Göztepe SK-TED Ankara Kolejliler                        29-28

16.05.2018  TED Ankara Kolejliler-Elazığ Gençlik ve Spor Kulübü   32-13

17.05.2018  Karşıyaka SK-TED Ankara Kolejliler                              29-16

 

Takımımız çeyrek finalde elenmiştir.