facebook twitter instagram
    KURUMSAL    Başkanlarımız
Başkanlarımız

Suat Sarıgöllü
02.11.1954 - 21.03.1955

Mümtaz Tarhan
05.12.1956 - 21.12.1956

Berrin Yıldırım
21.12.1956 - 31.07.1960

Özger Tevfik Aksoy
21.03.1955 - 12.11.1955

Suat Bolayır
31.07.1960 - 05.11.1961

M. Rıfat Akıncı
26.06.1969 - 15.04.1970

Ali Bozer
19.06.1971 - 01.06.1973

Fazıl Kıncal
05.06.1973 - 26.04.1981

Erdem Tulgar
26.04.1981 - 05.06.1983

Mehmet Mağdenli
05.06.1983 - 14.01.1993

Armağan Asena
14.01.1993 - 04.04.1993

Nail Tokcan
04.04.1993 - 03.07.1994

Dizdar Çamlıbel
03.07.1994 - 30.12.1995

Aytek Gürkan
30.12.1995 - 18.10.2001

Kenan Eser
18.10.2001 - 05.05.2002

L. Devrim Üstün
05.05.2002 - 23.10.2002

Ersin Eroğlu
23.10.2002 - 30.05.2004

A. Bülent Yıldız
30.05.2004 - 10.05.2009

Önder Bülbüloğlu
10.05.2009-01.06.2014

Dr. Erman Ilıcak
01.06.2014-20.09.2016

Z.Kerem Mağdenli
20.09.2016